Asus Zenwatch 2 trafi do sprzedaży w październiku. Znamy ceny - Tabletowo.pl

Asus Zenwatch 2 trafi do sprzedaży w październiku. Znamy ceny

Dołącz do dyskusji 0

Asus Zenwatch to jeden z ciekawszych inteligentnych zegarków dostępnych aktualnie na rynku. Świetnie wygląda (no, pomijając te ogromne ramki okalające ekran) i oferuje bardzo dobry stosunek parametrów do ceny, czym zjednał sobie wielu klientów. W czerwcu, podczas targów Computex 2015, tajwański koncern zapowiedział drugą generację tego produktu. Dziś dowiedzieliśmy się więcej na jego temat – łącznie z ceną dostępnością.

I tak, Asus Zenwatch 2 trafi do sprzedaży na „wybrane rynki” (cokolwiek to w tym momencie znaczy) w październiku bieżącego roku. Będzie dostępny w dwóch rozmiarach w następujących cenach: 149 euro (170 dolarów) za model z ekranem 1,45″ i 45 mm oraz 169 euro (190 dolarów) za wersję 1,6″ i 49 mm. Większy wariant będzie umożliwiał wykorzystywanie pasków 22 mm, z kolei mniejszy – 18 mm.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, mamy tu:
– wyświetlacz AMOLED,
– procesor Qualcomm Snapdragon 400,
– 512MB RAM,
– 4GB pamieci wewnętrznej,
– Bluetooth 4.1,
– IP67.

Bateria tego zegarka ma pozwalać na dwa dni pracy. Co ważne, dzięki szybkiemu ładowaniu będziemy mogli naładować go do 50% w zaledwie 30 minut.

Drogi Asusie, kiedy Zenwatch 2 w Polsce? Na pierwszą generację musieliśmy dość długo czekać…

źródło: AndroidAuthority, Asus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona