Asus ZenPad Z8 zapowiada się bardzo ciekawie – na pokładzie m.in. Snapdragon 650, LTE i kamerka 8 Mpix | Tabletowo.pl

Asus ZenPad Z8 zapowiada się bardzo ciekawie – na pokładzie m.in. Snapdragon 650, LTE i kamerka 8 Mpix

Dołącz do dyskusji 0

Na horyzoncie pojawił się właśnie kolejny tablet Asusa – ZenPad Z8. Jeśli jego specyfikacja się potwierdzi, rynek wzbogaci się o nieźle wyposażone urządzenie. Pytanie tylko: czy trafi również do Polski?

Na renderze, który opublikował serwis źródłowy – na ramce pod ekranem – widnieje logo Verizon. Jak wiadomo, jest to jeden z amerykańskich operatorów komórkowych. Wywnioskować więc można, że to właśnie dla tej sieci przeznaczony jest przywoływany tu ZenPad Z8. Nie wiadomo więc, czy są jakiekolwiek szanse, że tablet będzie dostępny również poza Stanami Zjednoczonymi.

Asus ZenPad Z8

Asus ZenPad Z8

A szkoda, ponieważ pod względem specyfikacji technicznej zapowiada się całkiem przyzwoicie. Urządzenie ma bowiem zostać wyposażone w 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1536×2048 pikseli, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 650 z układem graficznym Adreno 510, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD). Do tego jeszcze kamerka 8 Mpix na przodzie, aparat główny 1,8 Mpix i LTE.

Serwis źródłowy szacuje, że Asus ZenPad Z8 w takiej konfiguracji powinien kosztować od 250 do 300 dolarów, czyli od 1000 do 1200 złotych (bez podatku).

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona