Asus Zenfone Zoom, czyli pierwszy phablet z 3-krotnym zoomem optycznym. Za 399 dolarów | Tabletowo.pl

Asus Zenfone Zoom, czyli pierwszy phablet z 3-krotnym zoomem optycznym. Za 399 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Podczas konferencji Asusa zobaczyliśmy już trzy nowe Transformer Booki: Chi T90, T100 i T300 oraz drugą generację modelu Zenfone. Oprócz tego nowością jest Asus Zenfone Zoom charakteryzujący się przede wszystkim 3-krotnym zoomem optycznym.

Najnowszy Asus Zenfone Zoom to najcieńszy w swojej klasie smartfon, mimo 3-krotnego zoomu optycznego. Został wyposażony w duży, aż 5,5-calowy wyświetlacz (co jest sporą przekątną, biorąc pod uwagę pierwsze modele z serii Zenfone). Jest on w stanie wyświetlać obraz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Całość działa w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop z całkowicie przebudowaną nakładką systemową ZenUI. Niestety nie podano żadnych informacji na temat procesora czy ilości pamięci w urządzeniu – mają one być podane wkrótce…

Głównym atutem najnowszego Zenfone Zoom jest 13-megapikselowa matryca aparatu z 3-krotnym zoomem optycznym. Dodatkowo matryca ta wyposażona jest w optyczną stabilizację obrazu oraz laserowy autofokus (podobnie jak w LG G3). Na froncie znajdziemy dodatkowy aparat, na przykład do „Selfie”, o matrycy 5 megapikseli.

Asus Zenfone Zoom został wyceniony na 399 dolarów i będzie dostępny w sprzedaży od drugiego kwartału 2015 roku. Niestety, nie wiadomo kiedy pojawi się w Polsce…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona