Asus VivoTab Smart z Windows 8 i LTE za 2499 złotych - Tabletowo.pl
Ważne

Asus VivoTab Smart z Windows 8 i LTE za 2499 złotych

Tabletowo.pl Asus VivoTab Smart z Windows 8 i LTE za 2499 złotych Asus Nowości

W tabletach Asusa można się pogubić. Jeszcze do momentu, w którym w ofercie miał wyłącznie urządzenia z Androidem, jakoś udawało mi się je spamiętać. Gdy dołączyły do nich produkty z Windows 8, staję na głowię, by ogarnąć który model oferuje jakie parametry techniczne – też tak macie? Piszę o tym przy okazji polskiej premiery Asusa VivoTab Smart, która ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Asus VivoTab Smart to tablet pracujący pod kontrolą pełnej wersji systemu operacyjnego Windows 8, dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2760. Wyposażony jest w 10,1-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli i umożliwia podłączenie doczepianej klawiatury TransSleeve, będącej jednocześnie osłoną ekranu („klawiatura TranSleeve to nowatorski dodatek łączący funkcje pokrywy, klawiatury i podstawki, która nie tylko ułatwia pisanie, ale też chroni tablet przed uszkodzeniami”).

Najnowszy produkt tajwańskiego producenta został wyposażony w aparat o rozdzielczości 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, system audio SonicMaster, Bluetooth 4.0, WiFi, GPS, NFC oraz akumulator mający pracować do 9,5 godziny (ciekawe w jakiej konfiguracji). Urządzenie waży 580 g, a jego wymiary to 265,5 x 171 x 9,7 mm.

Asus VivoTab Smart z WiFi i LTE został wyceniony na 2499 złotych. Urządzenie będzie dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: białej, niebieskiej i czerwonej (a gdzie czarna? z tego, co pamiętam, w takiej barwie również miał się pojawić). Jak wspomniałam, w sprzedaży ma się znaleźć jeszcze w tym miesiącu.

Tabletowo.pl Asus VivoTab Smart z Windows 8 i LTE za 2499 złotych Asus Nowości

ź: Asus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona