Asus VivoTab Note 8 znów w sieci - tym razem dzięki instrukcji obsługi - Tabletowo.pl

Asus VivoTab Note 8 znów w sieci – tym razem dzięki instrukcji obsługi

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus VivoTab Note 8 znów w sieci - tym razem dzięki instrukcji obsługi Asus Nowości Plotki / Przecieki

8-calowe tablety pracujące pod kontrolą systemu Windows 8.1 nie są już dla nas niczym dziwnym – od października takowych na rynku zadebiutowało już kilka. Wkrótce dołączy do nich między innymi Asus VivoTab Note 8, czyli nowa tabletowa propozycja tajwańskiego koncernu, którą będzie można obsługiwać za pomocą rysika.

To, że premiera VivoTab Note 8 zbliża się wielkimi krokami, nie jest dla nas zaskoczeniem. Dziś jednak nadszedł ten dzień, w którym w sieci pojawiła się przesłanka informująca o nim, pochodząca od samego producenta. Jest to bowiem instrukcja obsługi tego urządzenia, opublikowana – żeby tego było mało – na oficjalnej stronie Asusa. Teraz już zatem możemy oficjalnie stwierdzić, że jego prezentacja jest kwestią czasu.

Potwierdzona została nazwa modelu, dzięki czemu możemy mówić o Asusie VivoTab Note 8. Pełne parametry techniczne wciąż jednak nie zostały ujawnione.

Z dotychczasowych przecieków możemy wnioskować, że urządzenie to będzie oferowało 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli z rysikiem, 2GB RAM, 64GB pamięci, aparat i kamerkę. Wśród portów będziemy mieli wyłącznie do czynienia z microUSB. Niestety, HDMI tu nie uświadczymy.

Wiele wskazuje na to, że premiera Asusa VivoTab Note 8 będzie miała miejsce podczas CES 2014 – już za kilka dni (konferencja Asusa odbędzie się 6 stycznia).

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona