Asus VivoTab Note 8 z Windowsem 8.1 i rysikiem Wacoma oficjalnie! - Tabletowo.pl

Asus VivoTab Note 8 z Windowsem 8.1 i rysikiem Wacoma oficjalnie!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus VivoTab Note 8 z Windowsem 8.1 i rysikiem Wacoma oficjalnie! Asus Nowości

ASUS VivoTab Note 8

Na konferencji Asusa przed CES 2014, poza Transformer Book Duet i smartfonami z serii Zenfone, zaprezentowano też mniejszy tablet VivoTab Note 8 z systemem Windows 8.1. Co wiadomo o nowym urządzeniu?

VivoTab Note 8 to 8-calowy tablet z ekranem pracującym w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i układem Intel Atom Z3470 Bay Trail o nieujawnionym jeszcze taktowaniu. Sprzęt ma aparat z matrycą 5 Mpix, kamerkę do wideorozmów, 2 GB pamięci RAM i do 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD.

VivoTab Note 8 ma 10,95 mm grubości i waży około 0,4 kg. Tablet sprzedawany jest razem z rysikiem firmy Wacom, a w jego pamięci preinstalowany jest pakiet Microsoft Office Home and Student.

W Stanach za model wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej trzeba będzie zapłacić 299 dolarów. Wyższa wersja z pamięcią 64 GB kosztować ma 349 dolarów. Urządzenie trafi do sprzedaży pod koniec pierwszego lub na początku drugiego kwartału 2014 roku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona