Asus Vivo Tab RT za 549 dolarów - tańszy o 50 dolarów i z darmową klawiaturą - Tabletowo.pl

Asus Vivo Tab RT za 549 dolarów – tańszy o 50 dolarów i z darmową klawiaturą

Tabletowo.pl Asus Vivo Tab RT za 549 dolarów - tańszy o 50 dolarów i z darmową klawiaturą Asus Nowości

Microsoft sprzedaje swój tablet Surface RT za 499 dolarów. Asus, by stworzyć mu jeszcze lepszą konkurencję, obniżył cenę swojego urządzenia – ViVo Tab RT – do 549 dolarów (czyli o 50 dolarów), a dodatkowo, gratis, do zestawu dodaje klawiaturę wartą standardowo 199 dolarów. Interesująca propozycja, która na pewno przyciągnie potencjalnych klientów, czyż nie?

Na stronie tajwańskiego koncernu możemy przeczytać:

For a limited time to celebrate the release of this new tablet, those who purchase the VivoTab RT are eligible to receive a FREE Mobile Dock. With the Mobile Dock, users get access to a bounty of features, including a chiclet keyboard, multi-touch touchpad and USB port, all while increasing battery life up to 16 hours.

Trochę niżej, mniejszym, ale wytłuszczonym druczkiem, dopisane jest, że oferta wygasa wraz z końcem roku – 31 grudnia 2012 roku.

Stacja dokująca nie tylko pozwala na transformację tabletu w netbooka (a co za tym idzie wprowadzanie tekstu dzięki klawiaturze), ale również dwukrotnie wydłuża jego czas pracy. Skoro więc można mieć ją za darmo – aż grzech nie skorzystać z takiej oferty. Co trzeba zrobić, by ją otrzymać?

Zalogować się na stronie vip.asus.com, zarejestrować swój tablet, a następnie wprowadzić numer seryjny i załadować zdjęcie potwierdzające, że faktycznie jesteście w posiadaniu takiego urządzenia z rachunkiem. Wszelkie szczegóły i instrukcję postępowania w przypadku chęci otrzymania darmowej stacji dokującej do Asusa Vivo Tab RT, znajdziecie na stronie Asusa.

Asus Vivo Tab RT to tablet z ekranem Super IPS+, Corning Fit Glass o przekątnej 10,1″ (1366 x 768 pikseli), czterordzeniową Tegrą 3, 2GB RAM, WiFi, Bluetooth, aparatem 8 Mpix oraz kamerką 2 Mpix. Warto również pamiętać o ważnych różnicach w parametrach technicznych obu urządzeń. Asus Vivo Tab RT oferuje GPS i NFC, podczas gdy w Microsoft Surface RT tego nie uświadczymy.

Dla przypomnienia, jest to podobna akcja do tej, która miała miejsce jakiś czas temu w przypadku Asusa Transformer Prime. Wtedy osoby, które zarejestrowały się na wspomnianej wyżej stronie, otrzymały za darmo zewnętrzne GPS.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona