Asus udostępnił oficjalny ROM Androida 4.2.1 dla tabletu Transformer Pad Infinity | Tabletowo.pl

Asus udostępnił oficjalny ROM Androida 4.2.1 dla tabletu Transformer Pad Infinity

Dołącz do dyskusji 0
asus transformer pad infinity

Firma Asus stopniowo aktualizuje system Android w swoich flagowych urządzeniach do wersji 4.2 Jelly Bean. Aktualizacji doczekały się już hybrydowe modele Transformer Pad 300 i Transformer Pad Infinity, a w drugim kwartale tego roku mają dołączyć do nich Memo Pad Smart ME301TMemo Pad ME172V. Niestety, nie jest tak różowo w przypadku starszych urządzeń tajwańskiego koncernu, które najprawdopodobniej są skazane wyłącznie na społeczność XDA.

Ciekawą informacją dla posiadaczy tabletu Transformer Pad Infinity powinien okazać się fakt, iż firma Asus udostępniła wczoraj oficjalny ROM Android 4.2.1 (build 10.6.1.14.4.). Mimo iż taka forma udostępniania aktualizacji może wydawać się niektórym szalenie niepraktyczna, to należy pamiętać, że taki ROM może okazać się zbawieniem np. w przypadku nieudanego modowania, więc zawsze miło jest mieć świadomość, że istnieje jego oficjalna wersja udostępniona przez producenta.

Osoby zainteresowane tematem znajdą wspomniany ROM na oficjalnej stronie firmy Asus.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona