Asus TransKeyboard - klawiatura z podstawką do tabletów małych i dużych - Tabletowo.pl

Asus TransKeyboard – klawiatura z podstawką do tabletów małych i dużych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus TransKeyboard - klawiatura z podstawką do tabletów małych i dużych Akcesoria Asus Nowości

Użytkownicy tabletów dzielą się na dwie grupy. Pierwsza bardzo nie lubi korzystać z klawiatury wirtualnej wyświetlającej się na ekranie i kupuje zewnętrzne akcesoria, umożliwiające wpisywanie tekstu w sposób już im znany (przy okazji część ekranu nie jest zasłonięta klawiaturą). Drugiej natomiast nie przeszkadzają niedogodności związane z klawiaturą wirtualną i obchodzą się bez fizycznych rozwiązań. Dla tych pierwszych Asus przygotował akcesorium w postaci Asus TransKeyboard.

Jest to klawiatura fizyczna z etui, które można złożyć i transformować w podstawkę utrzymującą tablet pod kątem idealnym do pisania. Łączy się z dowolnymi urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą Androida 4.2 (lub nowszego) lub Windowsa 8 (lub 8.1), z ekranami o przekątnej maksymalnie 10″, za pośrednictwem modułu Bluetooth 3.0.

Cena Asus TransKeyboard nie została ujawniona – podobnie, jak dostępność akcesorium. Na poniższym wideo możecie zobaczyć jak się prezentuje:

Tabletowo.pl Asus TransKeyboard - klawiatura z podstawką do tabletów małych i dużych Akcesoria Asus Nowości   Tabletowo.pl Asus TransKeyboard - klawiatura z podstawką do tabletów małych i dużych Akcesoria Asus Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona