Asus Transformer z kolejną aktualizacją i poprawkami - Tabletowo.pl

Asus Transformer z kolejną aktualizacją i poprawkami

Tabletowo.pl Asus Transformer z kolejną aktualizacją i poprawkami Asus Nowości

Lubię, jak producenci dbają o użytkowników, którzy weszli w posiadanie jakiegoś urządzenia (które aktualnie jest już „starszej generacji”), wypuszczając kolejne aktualizacje. Po dwóch miesiącach od rozpoczęcia procesu update Asusa Transformer TF101 do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, tajwański koncern wydał kolejną poprawkę (tak, tak, już jedna wcześniej była), mającą wpłynąć na działanie urządzenia.

Na oficjalnym blogu Asusa pojawiła się notka zapowiadająca nadchodzącą aktualizację, która dla pierwszych posiadaczy hybrydy Asus Transformer TF101 jest dostępna już dziś (tj. 24 kwietnia). Nie jest to nic innego jak łatanie dziur i występujących błędów, co ma spowodować wzrost ogólnej wydajności modelu.

W informacji czytamy, że aktualizacja oznaczona numerkiem 9.2.1.21 ma wpłynąć na stabilność działania tabletu, zarówno samego systemu operacyjnego, jak i poszczególnych aplikacji – w szczególności: e-mail, AppBackup App i MyLibrary. Dodatkowo wnosi ze sobą wsparcie dla WiFi Direct oraz rozpakowywania plików w File Manager.

Aktualizacja rozpoczęła wędrówkę po posiadaczach Asusa Transformer TF101 (a co z TF101G?) w Stanach Zjednoczonych 24 kwietnia. Mam nadzieję, że niebawem dotrze także do Polski – chyba że już jest, to dajcie znać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona