Asus Transformer TF101 z kolejną poprawką. Na temat AICS dla TF101G wciąż nic nie wiadomo - Tabletowo.pl

Asus Transformer TF101 z kolejną poprawką. Na temat AICS dla TF101G wciąż nic nie wiadomo

Tabletowo.pl Asus Transformer TF101 z kolejną poprawką. Na temat AICS dla TF101G wciąż nic nie wiadomo Asus Nowości

Pod koniec lutego Asus rozpoczął proces aktualizacji systemu operacyjnego w Transformer TF101 do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Ruch ten wzbudził wiele skrajnych emocji. Od radości, że „lodowa kanapka” wreszcie zagościła na hybrydzie tajwańskiego producenta, po smutek i zdenerwowanie, że urządzenie po aktualizacji nie działa tak, jak powinno (o czym możecie się przekonać czytając komentarze na łamach Tabletowo.pl). Dziś została wypuszczona aktualizacja oprogramowania, która ma poprawić stabilność działania.

Dajcie znać czy aktualizacja o numerze 9.2.1.17-20123012 jest w ogóle dostępna w naszym pięknym kraju, a jeśli tak – czy widać poprawę w działaniu tabletu.

Przy okazji warto poświęcić kilka słów dotyczących Androida 4.0 dla modelu Transformer TF101G, czyli z 3G. Polski oddział Asusa jakiś czas temu zapowiadał, że aktualizacja zostanie udostępniona 10 marca – jak wiecie kilka dni już minęło od tej daty, a „lodowej kanapki” jak nie było, tak nie ma.

Co na to Asus? Tradycyjnie próbuje się tłumaczyć bez podawania konkretów… Pozostaje więc nam cierpliwie czekać. Ale chyba lepiej uzbroić się w cierpliwość i później cieszyć się z dopracowanego systemu niż irytować ciągłymi restartami urządzeń i innymi błędami, z którymi męczy się spora część posiadaczy Transformer TF101 po aktualizacji do Androida 4.0, hm?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona