Asus Transformer T100TAF w zestawie z Modecom FreePC – w fajnej cenie

Pamiętacie początek hybryd? Rok 2010 – to właśnie wtedy, w roku, w którym powstało Tabletowo, na rynku zadebiutowały pierwsze tablety z możliwością odpięcia klawiatury. Wtedy jednak działały pod kontrolą mobilnego Androida. Dopiero trzy lata później, dość nieśmiało, zaczęły się pojawiać pierwsze hybrydy z systemem Windows, które stawiały nie tyle na konsumpcję treści, ale jej tworzenie. A teraz już nie dziwi nas w ogóle, że w sprzedaży jest kolejna generacja Asusa Transformer Book T100. Aktualnie w promocji – w zestawie z Modecom FreePC.

Na przełomie ostatnich lat rynek hybryd uległ znacznej zmianie, ale największa z nich dotknęła… cen urządzeń, czyli tego, co jest najbardziej istotne dla końcowego odbiorcy. Transformer Book T100TAF, najnowszy członek rodziny tajwańskiego koncernu, kosztuje ok. 1000 złotych i jest jedną z najtańszych (i zarazem najciekawszych w tej półce cenowej) hybryd dostępnych w Polsce.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi (ekran o przekątnej 10,1”) i niskiej wadze (1,07 kg) jest urządzeniem, które z powodzeniem możemy potraktować jako idealnego kompana do mobilnej pracy. Oczywiście nie zagramy na nim w najnowsze gry na najwyższych detalach, ale nie do tego został stworzony. Dzięki temu, że Transformer Book T100TAF działa pod kontrolą systemu Windows 10, możemy bez żadnych problemów wykorzystać go do pracy biurowej – pisania tekstów w aplikacji Word, tworzenia prezentacji w PowerPoint czy tworzenia tabel w Excelu. Zainteresowani?

Dobrze się składa, bo aktualnie w sklepie Sferis trwa promocja, w ramach której za 1099 złotych możecie kupić Asusa Transformer Book T100TAF w zestawie z Modecom FreePC (sam stick poza promocją kosztuje ok. 400 złotych). Jest to niewielki, przenośny stick, który zamienia dowolny monitor, telewizor czy projektor z HDMI w maszynę z systemem Windows 10 i dostępem do pakietu biurowego Office. To takie „przedłużenie” pełnoprawnego komputera, które dosłownie możemy zmieścić w kieszeni spodni.

Promocja na zestaw Asus Transformer Book T100TAF z Modecom FreePC trwa do 4 listopada.

Wpis powstał przy współpracy ze Sferis.