Asus Transformer Prime zrootowany (update) - Tabletowo.pl

Asus Transformer Prime zrootowany (update)

Tabletowo.pl Asus Transformer Prime zrootowany (update) Ciekawostki Nowości

Oj głośno ostatnio o Asusie Transformer Prime – tego chyba nikt nie zakwestionuje. Problemy z GPS’em, zamieszanie wokół bootloadera oraz ogłoszona data aktualizacji do Androida 4.0. No dobra, pora na kolejne wieści, które obiegły świat. Hasło na dzień dzisiejszy brzmi: Asus Transformer Prime zrootowany.

Wszystko dzięki bardzo zdolnym kolegom z forum XDA Developers, którym niestraszne 128-bitowe szyfrowanie. Jednak tych, którym zapaliła się już „lampka”, muszę zmartwić. jcase i AndIRC wstrzymali się z wypuszczeniem, swojego nowego narzędzia – NachoRoot – zajmującego się całym procesem. Prawdopodobnie czekają na aktualizację oprogramowania urządzenia do Ice Cream Sandwich. Na szczęście to już niedługo, bo jak informowaliśmy, ta ruszy 12 stycznia.

Efekt ich pracy możecie obejrzeć na poniższym filmiku:

Aktualizacja:

Jest już możliwość zrootowania Transformera Prime przez użytkowników. Kiedy pisałam tego, jakże gorącego newsa nie miałam jeszcze takich informacji. Więcej znajdziecie pod tym adresem.

Dzięki Miron za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona