Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania | Tabletowo.pl

Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus transformer prime

Jeśli udało Wam się znaleźć w gronie niewielkiej liczby osób, które zakupiły Asusa Transformer Prime w przedsprzedaży, zerknijcie na ikonki znajdujące się przy zegarku w prawym dolnym rogu ekranu. Na pewno pojawiła się tam strzałeczka informująca o tym, że dostępna jest aktualizacja oprogramowania. Update oznaczony numerkiem 8.8.3.33 poprawia stabilność działania urządzenia.

Niemiecki oddział Asusa wrzucił na Facebooka trochę informacji na temat najnowszej aktualizacji oprogramowania tabletu Transformer Prime. Dowiadujemy się, że zawiera ona update firmware aparatu (poprawa autofokusa) oraz dotyku. Dodatkowo przyspieszone zostało działanie GPS, dzięki automatycznemu włączaniu WiFi, by urządzenie szybciej znajdywało satelity – nie wiem jak u Was, ale u mnie to rozwiązanie nie działa (jak wiecie, z GPS są kłopoty, czemu zostanie poświęcony osobny wpis –  znajdziecie go tutaj).

Dodatkowo Asus podzielił się informacją, że Android Ice Cream Sandwich dla Transformer Prime zostanie udostępniony… „wkrótce”, cokolwiek to znaczy.

A jeśli jesteście zainteresowani kupnem Asusa Transformer Prime i chcecie się więcej dowiedzieć na jego temat, zapraszam na prime.tabletowo.pl, gdzie sukcesywnie będą publikowane wyczerpujące materiały testowe tego urządzenia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona