Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania 9.4.2.28 (dodano Face Unlock) - Tabletowo.pl

Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania 9.4.2.28 (dodano Face Unlock)

Dołącz do dyskusji 0

Asus jest jednym z producentów, którzy nie odwracają się od posiadaczy urządzeń od dłuższego czasu dostępnych w sprzedaży. Wręcz przeciwnie – co jakiś czas wypuszcza kolejne łatki, udoskonalenia, aktualizacje, które mają wpłynąć na stabilność działania poszczególnych urządzeń, a co za tym idzie – zadowolenie użytkowników z nich korzystających. Dziś jest dzień, w którym tajwański koncern udostępnił aktualizację oprogramowania oznaczoną numerkiem 9.4.2.28 dla Asusa Transformer Prime.

O fakcie poinformował co prawda brytyjski oddział Asusa na Facebooku (screen poniżej), aczkolwiek otrzymałam potwierdzenie od kilku Czytelników Tabletowo.pl, że aktualizacja jest już dostępna także w Polsce. Co wnosi? Jak twierdzi jeden z nich, system „dostał skrzydeł”, a oprócz tego dodana została możliwość odblokowywania ekranu metodą Face Unlock i kilka mniej istotnych nowości.

Jeśli jesteście właścicielami Asusa Transformer Prime, a tablet nie poinformował Was o dostępności aktualizacji oprogramowania, sprawdźcie ręcznie, bo być może już na Was czeka w ustawieniach. Dajcie później znać czy faktycznie teraz sprzęt działa jeszcze lepiej niż wcześniej.

Tabletowo.pl Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania 9.4.2.28 (dodano Face Unlock) Asus Nowości

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona