Asus Transformer Prime z aktualizacją oprogramowania 9.4.2.28 (dodano Face Unlock)

Asus jest jednym z producentów, którzy nie odwracają się od posiadaczy urządzeń od dłuższego czasu dostępnych w sprzedaży. Wręcz przeciwnie – co jakiś czas wypuszcza kolejne łatki, udoskonalenia, aktualizacje, które mają wpłynąć na stabilność działania poszczególnych urządzeń, a co za tym idzie – zadowolenie użytkowników z nich korzystających. Dziś jest dzień, w którym tajwański koncern udostępnił aktualizację oprogramowania oznaczoną numerkiem 9.4.2.28 dla Asusa Transformer Prime.

O fakcie poinformował co prawda brytyjski oddział Asusa na Facebooku (screen poniżej), aczkolwiek otrzymałam potwierdzenie od kilku Czytelników Tabletowo.pl, że aktualizacja jest już dostępna także w Polsce. Co wnosi? Jak twierdzi jeden z nich, system „dostał skrzydeł”, a oprócz tego dodana została możliwość odblokowywania ekranu metodą Face Unlock i kilka mniej istotnych nowości.

Jeśli jesteście właścicielami Asusa Transformer Prime, a tablet nie poinformował Was o dostępności aktualizacji oprogramowania, sprawdźcie ręcznie, bo być może już na Was czeka w ustawieniach. Dajcie później znać czy faktycznie teraz sprzęt działa jeszcze lepiej niż wcześniej.

asus transformer prime face unlock

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)