Asus Transformer Prime w Polsce od… 21 grudnia! (aktualizacja) | Tabletowo.pl

Asus Transformer Prime w Polsce od… 21 grudnia! (aktualizacja)

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus transformer prime w polsce

Jakiś czas temu polski oddział Asusa pozytywnie zaskoczył nas informacją, że polska premiera najnowszego dziecka firmy – Asusa Transformer Prime będzie miała miejsce zaraz po światowym debiucie, czyli jeszcze w grudniu 2011 roku. I choć od początku podchodziłam do tego dość sceptycznie, tak wiele wskazuje na to, że tym razem Asus nie zawiedzie ku uciesze wielu osób z niecierpliwością czekających na debiut hybrydy Asusa z czterordzeniową Tegrą 3 na pokładzie.

Jeśli wymarzyliście sobie, by w tym roku pod choinką znaleźć Asusa Transformer Prime, mam dla Was dobrą wiadomość. W najnowszej gazetce sklepu Euro RTV AGD pojawił się wspomniany model. Żeby tego było mało, widnieje przy nim data dostępności – 21 grudnia 2011 roku, co oznacza, że najprawdopodobniej Transformer Prime w rękach niektórych z Was faktycznie znajdzie się jeszcze przed świętami.

Jednocześnie została podana także strona, na której trwa rzekomo przedsprzedaż Asusa Transformer Prime. Rzekomo, bowiem w rzeczywistości witryna ta nie jest jeszcze dostępna – „podana strona nie została znaleziona”. Warto jednak śledzić stronę Euro i czekać aż jej zawartość się tam pojawi.

Czekamy z niecierpliwością i wielką nadzieją na 21 grudnia i potwierdzenie, że Asus Transformer Prime faktycznie trafił do sprzedaży. Ale skoro już sklep Euro zdecydował się zamieścić w gazetce informację o premierze urządzenia, to chyba coś jest na rzeczy… ;)

Dzięki Piotrek (Bucz) za podesłany screen! ;)

UPDATE dla wszystkich niedowiarków :)

Nie jest to fake! Wiadomość o premierze Transfomer Prime została potwierdzona przez EURO. Wkrótce na stronie sklepu powinna się pojawić informacja na ten temat.

Można już zamawiać tablet w przedsprzedaży. Wystarczy kliknąć tutaj.

AKTUALIZACJA (16.12.2011):

Sprawa premiery Asusa Transformer Prime w Euro nieco się skomplikowała. Więcej informacji w tym wpisie.

tablet asus transformer prime w polsce

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona