Asus Transformer Prime w Euro - kolejne starcie. Tym razem wersja złota - Tabletowo.pl

Asus Transformer Prime w Euro – kolejne starcie. Tym razem wersja złota

Tabletowo.pl Asus Transformer Prime w Euro - kolejne starcie. Tym razem wersja złota Nowości

Kilka dni temu ruszyła przedsprzedaż Asusa Transformer Prime w jednym z najpopularniejszych sklepów z elektroniką w Polsce, Euro. Jak się okazało, sprzęt cieszył się niesamowitym powodzeniem i rozchodził się jak ciepłe bułeczki. Wielu Czytelników Tabletowo.pl zdążyło go kupić w pierwszym rzucie, część niestety musiała czekać na kolejny. Na szczęście, jak się dziś okazało, to czekanie nie było zbyt długie. Dziś do przedsprzedaży trafiła kolejna partia urządzeń. Tym razem w kolorze złotym. Jeśli więc zależy Wam na wejściu w posiadanie Asusa Transformer Prime – kliknijcie w ten link i zamówcie tablet. Musicie się spieszyć, bowiem zainteresowanie tym urządzeniem jest ogromne.

Początkowo polska premiera Transformer Prime miała mieć miejsce 21 grudnia, jednak musiała zostać przesunięta – ale tylko o tydzień. Osoby, które zamówią urządzenie w tym rzucie, dostaną go najprawdopodobniej jeszcze w grudniu, bowiem na stronie Euro widnieje data wysyłki ustalona na 28 grudnia. Kolejna dostawa tabletu dopiero w styczniu.

Asusa Transformer Prime w Euro znajdziecie pod następującymi adresami: szary (tymczasowo niedostępny – wykupiony w mgnieniu oka przed weekendem) oraz złoty – obecnie w przedsprzedaży, wysyłka 28 grudnia. Cena tabletu wynosi 2699 złotych za wersję z 32GB pamięci + stacja dokująca (bez 3G).

Tabletowo.pl Asus Transformer Prime w Euro - kolejne starcie. Tym razem wersja złota Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona