Asus Transformer Pad TF300T 32GB z klawiaturą za 499 euro? - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Pad TF300T 32GB z klawiaturą za 499 euro?

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad TF300T 32GB z klawiaturą za 499 euro? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Idąc na konferencję Asusa podczas targów MWC 2012 w Barcelonie mieliśmy mieszane uczucia. Z jednej strony wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu (mieliśmy bowiem tabelkę z parametrami technicznymi nadchodzących tabletów), z drugiej natomiast – mieliśmy nadzieję, że tajwański koncern czymś nas zaskoczy. Tym efektem zaskoczenia okazał się stylus dołączany do Asusa Padfone, który służy także jako słuchawka Bluetooth – świetny bajer. Ale podczas konferencji zaprezentowane zostały także inne modele z hybrydowej serii producenta – wśród nich Asus Transformer Pad TF300T. Jesteście ciekawi ile będzie kosztował?

Odkąd jeden z czytelników podesłał nam wspomnianą tabelkę ze specyfikacją techniczną TF300T wiedzieliśmy, że niebawem na rynku zadebiutuje tańsza wersja Asusa Transformer Prime. Po konferencji stało się jasne, że rynkowej premiery modelu możemy się spodziewać w drugim kwartale 2012 roku. Wciąż jednak jego cena pozostawała zagadką. I choć wciąż na jej temat nie mamy oficjalnych informacji, powoli staje się jasne, jakiej kwoty możemy się spodziewać.

Asus Transformer Pad TF300T pojawił się w pierwszym sklepie internetowym – we Francji (tablette-store). Urządzenie wycenione zostało, na razie nieoficjalnie (aczkolwiek cena wydaje się prawdopodobna) na 499 euro za cały komplet: tablet 32GB, WiFi (bez 3G) i stacja dokująca. Jak informują zagraniczne redakcje, pierwotnie planowano wprowadzenie do sprzedaży modelu z 8GB pamięci za 399 euro, więc opcja wspomniana powyżej byłaby bardziej korzystna – pytanie tylko, na ile jest to wiarygodna informacja… Dopóki Asus nie zabierze głosu w tej sprawie, cena pozostaje jedynie w sferze niepotwierdzonych plotek.

Asus Transformer Pad TF300T, działający pod kontrolą Androida 4.0, został wyposażony w czterordzeniową Tegrę 3, wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, aparat 8 Mpix z nagrywaniem wideo w Full HD (1080p), kamerkę 1,2 Mpix, GPS, Bluetooth 3.0 oraz akumulator mający zapewniać pracę przez 10 godzin (stacja ma przedłużać żywotność o pięć godzin). W tablecie znajdziemy port microHDMI oraz slot kart microSD, natomiast w klawiaturze – port USB oraz slot kart SD.

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad TF300T 32GB z klawiaturą za 499 euro? Asus Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona