Asus Transformer Pad Infinity 700 w Polsce… pod koniec tygodnia! | Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad Infinity 700 w Polsce… pod koniec tygodnia!

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus transformer pad infinity 700

Jakiś czas temu otrzymałam informację o tym, że Asus Transformer Pad Infinity 700 trafi do sprzedaży w Polsce pod koniec drugiej połowy bieżącego roku. Początkowo byłam skłonna wierzyć w te wieści zwłaszcza, że pochodziły z kilku różnych, niezależnych od siebie źródeł, co wskazywało na ich prawdziwość. Później jednak zaczął się czerwiec i napływały do nas kolejne wiadomości zza granicy naszego kraju, które nie napawały nas optymizmem. Dziś rozpoczął się kolejny, ostatni już tydzień czerwca; rano pojawiły się wieści o tym, że tablet Asusa ma mieć premierę w Stanach dopiero 16. lipca, a nieco wcześniej, że w Wielkiej Brytanii zadebiutuje dopiero w sierpniu… Kojarząc te wszystkie fakty powoli polska premiera w pierwszej połowie roku znacznie się oddalała. Ale najwidoczniej jestem człowiekiem małej wiary. Jak się bowiem okazuje, Asus Transformer Pad Infinity 700 trafi do sprzedaży w Polsce pod koniec tego tygodnia!

Nie są to żadne plotki, spekulacje czy niepotwierdzone informacje wyssane z palca. O tym, że Transformer Pad Inifnity 700 pojawi się na polskich półkach sklepowych jeszcze w tym miesiącu poinformował polski oddział Asusa na Facebooku w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników tego portalu.

Wciąż nie wiadomo jaka będzie cena najnowszej hybrydy tajwańskiego koncernu w naszym kraju – męczę tym pytaniem Asus Polska, więc być może już niebawem dostanę na nie odpowiedź. W Stanach urządzenie ma kosztować 499 dolarów za 32GB oraz 599 dolarów za 64GB.

Najważniejsze jednak zostawiłam na koniec: Asus Transformer Pad Infinity 700 trafi w moje ręce (tj. do testów) już jutro, najpóźniej pojutrze update: już wiem, że w środę. To z kolei oznacza, że jeszcze przed moim urlopowym wyjazdem, na łamach Tabletowo.pl pojawi się jego recenzja. Jeśli więc macie jakieś pytania dotyczące tego modelu – możecie je zadawać już teraz.

Dzięki Karol za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona