Asus Transformer Pad Infinity 700 w FCC - Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad Infinity 700 w FCC

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Transformer Pad Infinity 700 w FCC Asus Nowości

Na targach CES 2012 w styczniu i MWC 2012 w lutym producenci zaprezentowali tablety z Androidem kolejnej generacji. Mam na myśli urządzenia z ekranami o rozdzielczości wyższej niż standardowe 1280 x 800 pikseli przy 10,1″: Acera Iconia Tab A700 oraz Asusa Transformer Pad Infinity 7001920 x 1200 pikseli. Obu spodziewamy się na rynku w ciągu najbliższych kilku tygodni. I wiele wskazuje, że tak faktycznie będzie. Tablet Acera ledwie kilka dni temu gościł w FCC, w podobną podróż wybrał się model Asusa. Transformer Pad Infinity 700 (na razie w wersji WiFi) już jest po wizycie w amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności, a co za tym idzie – coraz większymi krokami zbliża się jego debiut na półkach sklepowych. Z komentarzy na Tabletowo.pl wiem, że sporo osób czeka na moment, kiedy się to stanie.

Urządzenie tajwańskiego producenta, znane również z kodowej nazwy TF700T, jest drugie pod względem najbardziej wyczekiwanych – pierwszym jest bez wątpienia Asus Padfone, na którego premierę, niestety, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Dla osób, które pierwszy raz słyszą o tablecie Transformer Pad Inifnity 700 krótkie przypomnienie najważniejszych parametrów technicznych. Model sprzedawany będzie w dwóch wersjach: z czterordzeniową Tegrą 3 lub dwurdzeniowym Qualcomm Snapdragon S4. Na pokładzie tabletu znajdziemy ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, Androida 4.0, 1GB RAM, aparat 8 Mpix oraz kamerkę 2 Mpix. Oczywiście można do niego podłączyć stację dokującą.

Asusa Transformer Pad Infinity 700 na polskim rynku spodziewamy się w tegoroczne wakacje. Ceny modelu w poszczególnych konfiguracjach na chwilę obecną pozostają wielką niewiadomą.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona