Asus Transformer Pad 300 z pierwszą aktualizacją oprogramowania - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Pad 300 z pierwszą aktualizacją oprogramowania

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 z pierwszą aktualizacją oprogramowania Asus Nowości

Asus Transformer Pad 300 (znany także jako TF300T), to najnowsza hybryda tajwańskiego koncernu, która zawitała w sprzedaży na świecie ledwie kilka dni temu. Nie przeszkadza to jednak producentowi w wydaniu pierwszej aktualizacji oprogramowania modelu oznaczonej numerkiem V9.4.3.26. Poza wprowadzeniem kilku dodatkowych udogodnień i funkcji (jak np. dodanie wsparcia dla WiFi Direct czy WiFi ad hoc, wprowadzenie nieznacznych zmian w aplikacji MyLibrary, ustawieniach, przeglądarce i aparacie), ma zapewne wpłynąć na stabilność pracy tabletu i jego wydajność.

Dodatkowo Asus na swojej stronie internetowej opublikował kod źródłowy dla wszystkich zainteresowanych modyfikowaniem oprogramowania tabletu Transformer Pad 300.

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 z pierwszą aktualizacją oprogramowania Asus Nowości

Warto przypomnieć, że w Polsce ceny Asusa Transformer Pad 300 kształtują się następująco: za sam tablet przyjdzie nam zapłacić 1699 złotych, natomiast w zestawie ze stacją dokującą – 2099 złotych. Więcej na temat samego urządzenia przeczytacie w tym wpisie.

A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niebawem do naszej redakcji zawita Asus Transformer Pad 300 na testy. Jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie tego urządzenia, możecie je już zadawać pod tym wpisem, na pewno weźmiemy pod uwagę przy recenzowaniu modelu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona