Asus Transformer Pad 300 w Stanach od 22 kwietnia | Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad 300 w Stanach od 22 kwietnia

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus transformer pad 300

Podczas dość zaskakującej konferencji Asusa na targach MWC 2012 w Barcelonie (efektem zaskoczenia była prezentacja stylusa będącego jednocześnie słuchawką Bluetooth), CEO tajwańskiego koncernu zapowiedział kiedy możemy oczekiwać rynkowych premier nowości. I tak, debiutu modelu Padfone na półkach sklepowych możemy się spodziewać w kwietniu (na rodzimym rynku firmy od 20 kwietnia), natomiast pozostałych dwóch hybryd – Transformer Pad Infinity 700 i Transformer Pad 300 – w drugim kwartale roku. Dziś dowiedzieliśmy się, że ostatni z wymienionych tabletów trafi do sprzedaży w Stanach 22 kwietnia.

Takie właśnie informacje przekazał rzecznik Asusa redakcji portalu PCWorld. Niestety, przedstawiciel tajwańskiego koncernu nie zdradził jakiej ceny modelu w poszczególnych konfiguracjach (najprawdopodobniej 16GB/32GB z 3G/4G i „WiFi-only”) możemy się spodziewać.

Ale czego nie dowiedzieliśmy się z oficjalnego źródła, dotarło do nas z pierwszych sklepów, w ofercie których znalazł się Asus Transformer Pad 300 (znany także jako TF300T). I tak, w sklepach BJs i J&R model z 32GB pamięci bez 3G wyceniony został na 399 dolarów.

Tablet Transformer Pad 300 to urządzenie działające w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, którego sercem jest czterordzeniowa Tegra 3. Na jego pokładzie znajdziemy także ekran IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, aparat 8 Mpix (bez diody LED), WiFi, GPS, kamerkę 1,2 Mpix praz akumulator mający zapewniać pracę przez 10 godzin (stacja ma przedłużać żywotność o pięć godzin). W tablecie znajdziemy port microHDMI oraz slot kart microSD, natomiast w klawiaturze – port USB oraz slot kart SD.. Więcej informacji na temat modelu znajdziecie pod tym adresem.

Jako ciekawostkę warto dodać, że tego samego dnia, tj. 22 kwietnia, do sprzedaży w Stanach tragi także Samsung Galaxy Tab 2 7.0, którego cena zaczyna się od 250 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona