Asus Transformer Duet TD300 z Intel Core i5 w Europie za 799 euro? - Tabletowo.pl

Asus Transformer Duet TD300 z Intel Core i5 w Europie za 799 euro?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Transformer Duet TD300 z Intel Core i5 w Europie za 799 euro? Nowości

Podczas konferencji na CES 2014 w Las Vegas Asus ujawnił ceny dwóch wariantów najciekawszego z zaprezentowanych urządzeń. Mowa oczywiście o Asusie Transformer Duet TD300, którego będzie można kupić z trzema różnymi procesorami Intela. Wersja z Intel Core i3 będzie kosztowała 599 dolarów, natomiast z Intel Core i5 – 699 dolarów. Do dziś cena najwydajniejszego modelu, czyli tego z Intel Core i7, pozostaje wielką niewiadomą. I w dalszym ciągu się to nie zmieniło. Dziś jednak poznaliśmy prawdopodobną europejską cenę modelu z Core i5.

Niestety, ceny Transformer Duet TD300 z Intel Core i5 nie poznaliśmy dzięki producentowi, a jednemu ze sklepów, który postanowił rozpocząć przedsprzedaż urządzenia. W ofercie sklepu notebooksbilligier.de, bo o nim mowa, można znaleźć sprzęt ten w omawianej konfiguracji za 799 euro. Cena ta wydaje się prawdopodobna, ale niestety dotychczas nie została oficjalnie potwierdzona (bądź też nie).

Specyfikacja modelu zawiera przede wszystkim ekran IPS o przekątnej 13,3″, 4GB RAM, 128GB SSD, slot kart microSD, Bluetooth 4.0 oraz WiFi. W stacji dokującej z kolei znajdziemy dysk HDD o pojemności 1TB, port USB 3.0 i dwa USB 2.0, wyjście HDMI oraz port LAN. Jego najciekawszą funkcją jest możliwość przełączania się pomiędzy systemem Android 4.1 Jelly Bean i Windowsem 8.1 w ledwie kilka sekund, za pomocą kliknięcia jednego przycisku.

Asus Transformer Duet TD300 ma trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych kilku tygodni. Konkretna data polskiej premiery nie została ujawniona.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona