Asus Transformer Book w sprzedaży - za wydajność słono zapłacimy - Tabletowo.pl

Asus Transformer Book w sprzedaży – za wydajność słono zapłacimy

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Asus Transformer Book w sprzedaży - za wydajność słono zapłacimy Asus Nowości   Gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy o hybrydzie Asusa – Transformer Book, nasza reakcja brzmiała: „wow”. Specyfikacja i funkcjonalność tego tworu zrobiła na nas bardzo dobre pierwsze wrażenie. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 lub, opcjonalnie, Windows 8 Professional. Niestety, za jego wydajność musimy sporo zapłacić. Poznaliśmy ostateczną, oficjalną cenę urządzenia.

ASUS Transformer Book TX300 może być wyposażony w jeden z dwóch procesorów. Są to dwurdzeniowy Intel Core i7 3517U o częstotliwości taktowania 1.9 GHz ze zintegrowaną kartą graficzną – Intel HD 4000 lub Intel Core i5 3317U 1.7 GHz posiadający również dwa rdzenie.  To nie wszystko. Na pokładzie znajdziemy również 13.3 calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD), 4GB RAM, dysk SSD o pojemności 128 GB wbudowany w tablet i 500GB zastosowany w stacji dokującej. Wymianą danych zajmie się port USB 3.0 w technologii High-Speed Bridge.

Ponadto, w wyposażeniu tabletu znajdziemy głośniki stereo z  technologię ASUS SonicMaster sygnowane jakością Bang & Olufsen i 5-megapikselowy aparat fotograficzny. Nie możemy zapomnieć o baterii, która pozwoli nam na 8-godzinny czas pracy samego tabletu, a kiedy zdecydujemy się używać sprzętu jako notebook, będziemy mieli na to około 5 godzin.

A teraz najgorsze: cena. Wariant z Core i7-3517U kosztuje 1500 euro. Wersja z procesorem Core i5-3317U wyceniona jest na 1300 euro. W nadchodzącym tygodniu hybryda tajwańskiego producenta pojawi się w Japonii, a w następnym w Niemczech.

Chcemy wydajności? Musimy mieć zasobny portfel.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona