Asus Transformer Book w przedsprzedaży - Tabletowo.pl

Asus Transformer Book w przedsprzedaży

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Transformer Book w przedsprzedaży Asus Nowości Plotki / Przecieki

Asus przyzwyczaił nas do wypuszczania na rynek tabletowych hybryd, czyli tabletów, które można podłączyć do stacji dokującej, rozszerzającej ich możliwości. Dotychczas były to jednak urządzenia 10,1-calowe, w dodatku pracujące pod kontrolą Androida i dzięki procesorom opartym o ARM (Tegra 2 i Tegra 3). Jakiś czas temu jednak tajwański koncern zaprezentował nam interesujący sprzęt z zupełnie innymi parametrami: systemem, procesorem i przekątną ekranu. Mowa oczywiście o Asusie Transformer Book (TX300CA), tablecie, który zamienia się w dotykowego ultrabooka.

Przypomnijmy, że jest to tablet oferujący wyświetlacz o przekątnej 13,3″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (Full HD), procesor Intel Core i7 Ivy Bridge, 4GB RAM oraz najnowszą wersję systemu operacyjnego Microsoftu – Windows 8. Część tabletowa wyposażona jest w SSD o pojemności 128GB, natomiast w klawiaturze do naszej dyspozycji został oddany dysk twardy HDD o pojemności 500GB. W tablecie mamy jeszcze slot kart microSD i wyjście microHDMI, a w klawiaturze – port USB i Ethernet. Przyznajcie sami, że zapowiada się interesująco.

Dotychczas nie znaliśmy jednak żadnych szczegółów na temat dostępności Asusa Transformer Book. Dziś się to zmieniło za sprawą sklepu MacMall, który oferuje sprzęt w przedsprzedaży za 1489,99 dolarów. Z kolei sklep Conrad informuje, że dostępność urządzenia przewidziana jest na połowę marca – ile w tym prawdy, miejmy nadzieję, że przekonamy się niebawem.

W dalszym ciągu jednak nie wiadomo kiedy Asus Transformer Book przywędruje do Polski.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona