Asus Transformer Book TX300: hybryda z dwoma dyskami - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Book TX300: hybryda z dwoma dyskami

Tabletowo.pl Asus Transformer Book TX300: hybryda z dwoma dyskami Asus Nowości

Asus Transformer Book TX300 to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pełnej mocy notebooka i wszechstronności tabletu – tymi słowami Asus zachwala jedno z najciekawszych urządzeń z Windows 8 w swojej ofercie. Na pierwszy rzut oka przypomina ultrabooki Asusa z serii Zenbook, jednak po bliższym kontakcie wszystko staje się jasne: jest to „ultramobilny notebook”, oferujący interesujące parametry technicze zamknięte w bardzo zgrabnej i eleganckiej obudowie oraz odczepianą klawiaturę. Tajwański koncern zachwala również technologię Smart Battery, która ma zapewniać maksymalną wydajność podczas pracy mobilnej w obydwu trybach.

Najnowszy produkt Asusa zapowiadane jest jako idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje pełnej mocy notebooka i wszechstronności tabletu. Wyposażono go w 13,3-calową matrycę Full HD w technologii IPS, procesor Intel Core i5-3317U lub Core i7-3517U i 4GB RAM. Na jego pokładzie znajdziemy aparat 5 Mpix, kamerkę, Bluetooth 4.0, WiFi, port microHDMI, slot kart microSD oraz głośniki wykorzystujące technologię SonicMaster.

Ciekawostką jest kwestia rozwiązania dostępnej dla użytkownika pamięci. W ekranie, czyli tablecie, dostępny jest dysk SSD o pojemności 128GB. Po podłączeniu do klawiatury do naszej dyspozycji zostaje oddany dysk HDD o pojemności 500GB.

Warto jeszcze nawiązać do samej klawiatury. Ta, oprócz wspomnianego dysku twardego, została wyposażona w slot kart SD, dwa porty USB 3.0, LAN oraz dodatkowy akumulator.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona