Asus Transformer Book T300 Chi trafił do sprzedaży | Tabletowo.pl

Asus Transformer Book T300 Chi trafił do sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Asus Transformer Book T300 Chi, który swoją premierę miał podczas styczniowych targów CES w Nowym Jorku, pojawił się właśnie na stronie Microsoft Store i już od wczoraj można go kupić. Szkoda, że jeszcze nie w Polsce…

Asus Transformer Book T300 Chi został wyceniony na dokładnie 699 dolarów, tak jak to było mówiono podczas CES 2015. Warto dodać, że wysyłka jest całkowicie darmowa, ale niestety (na chwilę obecną) dostawa nie jest możliwa do naszego kraju.

Dla przypomnienia, Asus Transformer Book T300 Chi został wyposażony w 12,5-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli). Za pracę systemu operacyjnego Windows 8.1 odpowiada procesor Intel Core M oraz 4-gigabajtowa pamięć RAM. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również 128 GB pamięci wbudowanej SSD. Warto dodać, że wbudowana w Asusa Transformer Book T300 Chi bateria ma pozwolić na osiem godzin nieprzerwanej pracy, co jest dość dobrym wynikiem.

Zainteresowanych ofertą Asusa Transformer Book T300 Chi w ofercie sklepu Microsoft Store odsyłam pod ten adres.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona