Asus Transformer Book Duet TD300 – premiera dwusystemowej hybrydy już na CES 2014 | Tabletowo.pl

Asus Transformer Book Duet TD300 – premiera dwusystemowej hybrydy już na CES 2014

Dołącz do dyskusji 0
ASUS Transformer Book Duet TD300

Co do tego, że tegoroczne targi CES pod względem tabletów zapowiadają się najciekawiej z ostatnich lat, nie mam żadnych wątpliwości. Wreszcie nadeszła pora na dwusystemowe urządzenia z prawdziwego zdarzenia. A przynajmniej wiele na to wskazuje. W Las Vegas Asus ma zaprezentować urządzenie, którego już nazwa zdradza, co ciekawego w sobie skrywa. Mowa o Asusie Transformer Book Duet TD300.

W ostatnim czasie rzadko zdarza się, by przed prezentacją danego sprzętu w sieci wcześniej nie znalazły się jakiekolwiek informacje na jego temat. Tak właśnie jest w przypadku nowości tajwańskiego koncernu, która dopiero dziś, na dwa dni przed konferencją prasową producenta, zadebiutowała w sieci za pomocą wideo promocyjnego. Jak się jednak możecie domyślać, filmik jest prywatny – zostanie zapewne odblokowany w dniu premiery.

W opisie wideo znajdziemy:

Transformer Book Duet (TD 300) is the world’s first quad-mode, dual-OS laptop and tablet convertible that allows users to switch between Windows and Android in either laptop or tablet modes in just seconds — and with just a single push of the OS Switch button or a virtual key on the tablet.

Przełączanie się pomiędzy dwoma systemami, trwające ledwie kilka sekund, w dodatku możliwość korzystania z hybrydowego rozwiązania, które w jednej chwili może być tabletem z Androidem, by chwilę później przemienić się w laptopa z Androidem, który… po naciśnięciu jednego przycisku transformuje się na sprzęt z Windowsem. Brzmi świetnie.

Parametry techniczne modelu mają zawierać procesor Intela czwartej generacji (i3, i5 lub i7), pamięć 1TB oraz wyświetlacz IPS Full HD. Ma pracować pod kontrolą Androida (wersja póki co nieznana) i Windowsa – tu nie ulega wątpliwości, że będzie to Windows 8.1.

Wszelkie szczegóły dotyczące Asusa Transformer Book Duet TD300 poznamy już za dwa dni, w poniedziałek, podczas CES 2014.

http://www.youtube.com/watch?v=kx_7cRhEKVE

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona