Asus Transformer AiO P1801 z Androidem 4.1 JB i Windows 8 | Tabletowo.pl

Asus Transformer AiO P1801 z Androidem 4.1 JB i Windows 8

Dołącz do dyskusji 0

Poznaliśmy już najnowsze produkcje takich firm jak Sony (Xperia Z), Huawei (Ascend D2 i Ascend Mate), Lenovo (IdeaCentre Horizon Table PC, ThinkPad X1 Helix i IdeaPad Yoga 11S), czy też Vizio. Przyszedł więc czas na przedstawienie Wam komputera typu All-In-One tajwańskiego koncernu Asus – Transformer AiO P1801, który prócz dużego 18,4-calowego wyświetlacza zaoferuje możliwość pracy i rozrywki zarówno na Androidzie, jak i Windows 8.

ASUS Transformer AiO P1801 możesz pochwalić się dużym 18,4-calowym wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), czterordzeniowym układem nVidia Tegra 3 oraz 32 GB wbudowanej pamięci. Pracuje zaś pod kontrolą systemu Google Android 4.1 Jelly Bean.

Natomiast po umieszczeniu w dedykowanej stacji dokującej i użyciu specjalnego przełącznika, przekształci się w pełni funkcjonalny komputer z Windows 8. Wówczas sprzęt napędzany będzie przez procesor Intel Core i3 lub Intel Core i5 oraz do 8 GB pamięci operacyjnej RAM DDR3, zaś na jego pokładzie znajdziemy dysk o pojemności 1 lub 2 TB, cztery porty USB 3.0, czytnik kart SD, czy też napęd optyczny.

Asus Transformer AiO P1801 zapowiada się ciekawie, niestety producent nie ujawnił jego ceny detalicznej oraz daty wprowadzenia do sprzedaży, wszyscy zainteresowani muszą wyczekiwać kolejnych informacji w tej sprawie.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona