tablet asus transformer tf300t

Asus TF300T – nadchodzi kolejny Transformer

tablet asus transformer tf300t

W produktowej rodzinie Asusa mamy trzy hybrydowe tablety, do których można podpiąć klawiaturę rozszerzającą ich możliwości: Eee Pad Transformer TF101, Eee Pad Transformer Prime TF201 oraz Eee Pad Transformer Prime TF700T. Jak się dziś nieoczekiwanie okazało, tajwański koncern ma kolejnego asa w rękawie, model TF300T. W sieci pojawiły się dziś pierwsze zdjęcia tego tabletu.

Na chwilę obecną tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się spodziewać po tym urządzeniu. Na fotkach widać, że jego design – podobnie jak w przypadku Transformer Prime TF201 – nawiązuje do ultrabooków Asusa, Zenbook, oraz że przy aparacie zabrakło diody doświetlającej, która znajduje się w jego starszych braciach. dodatkowo jego obudowa sprawa wrażenie, jakby została wykonana z innego materiału niż TF201.

Zdjęcia pochodzą z Quietek, firmy zajmującej się wydawaniem certyfikatów urządzeniom, co z kolei wskazuje na ich autentyczność. Skoro tak, z wielką niecierpliwością czekamy na kolejne informacje dotyczące Asusa TF300T. Według mnie model ten może się okazać odświeżonym TF101, będącym tańszą alternatywą TF201. Czy tak będzie – przekonamy się, mam nadzieję, podczas targów MWC 2012 w Barcelonie.

tablet asus transformer tf300t

źródło