Asus rozpoczął aktualizację tabletu Eee Pad Transformer do AICS! (update 2: już w Polsce!) | Tabletowo.pl

Asus rozpoczął aktualizację tabletu Eee Pad Transformer do AICS! (update 2: już w Polsce!)

Dołącz do dyskusji 0

W oczekiwaniu na rozpoczęcie targów MWC 2012 (już w poniedziałek!) i prezentację tabletowych nowości przez poszczególnych producentów, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Informacja zapowiadająca przesunięcie rozpoczęcia procesu aktualizacji systemu tabletu Asus Eee Pad Transformer TF101 na marzec okazała się nieprawdziwa, bowiem pierwsi posiadacze tego modelu w dniu dzisiejszym otrzymały „lodową kanapkę” – co prawda na razie Tajwańczycy, ale jest to świetna wiadomość, zapowiadająca rychłą aktualizację urządzeń także w Polsce.

Na profilu Asusa na Facebooku pojawiła się informacja, która w krótkim czasie zebrała setki „lajków”. Jej pełną treść znajdziecie poniżej, a streszczenie jest jasne: pierwsi właściciele Asusa Eee Pad Transformer już mogą dokonać aktualizacji systemu do Androida Ice Cream Sandwich. „Lodowa kanapka” poza Tajwanem ma zostać udostępniona wkrótce – najprawdopodobniej już na dniach.

asus transformer android 4.0

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Update:

W Stanach aktualizacja ma być dostępna 24 lutego (via). To oznacza, że „wkrótce” znaczy „już na dniach” :) Można więc oczekiwać, że Ice Cream Sandwich w Polsce zagości równie szybko.

Update 2:

Dobre wieści: aktualizacja jest już dostępna w Polsce!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona