Asus przez przypadek potwierdził wygląd ZenWatch 3

Nie tylko Samsung pokaże na IFA 2016 nowy smartwatch. Podobne urządzenie szykuje również Asus. Jednak jego propozycja będzie się dość znacznie różniła od poprzednika. Potwierdził to nawet sam zainteresowany.

Reklama

W Sklepie Play, na stronie, poświęconej aplikacji ZenWatch Manager, przez chwilę można było wśród załączonych grafik zobaczyć także render ZenWatch 3 (widoczny powyżej). W przeciwieństwie do ZenWatchy poprzednich generacji, najnowszy model ma już okrągłą kopertę i wyświetlacz. Na prawym boku znalazły się też trzy mechaniczne przyciski.

Reklama

Z kolei kilka dni wcześniej do sieci wyciekły zdjęcia, przedstawiające ZenWatch 3. Smartwatch wygląda identycznie, jak na powyższym renderze. Fotografie zdradzają jednak kolejne dwie rzeczy: pasek będzie można odpiąć i wymienić na inny, zaś ładowanie odbywać się ma przez złącze na dole koperty (a więc nie bezprzewodowo). W zestawie dołączona zostanie ładowarka 5V 2A.

Odnośnie specyfikacji ZenWatch 3 wiemy na razie tylko tyle, że smartwatch ma obsługiwać łączność poprzez Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android Wear 2.0.

Asus zaplanował konferencję na 31 sierpnia, więc najprawdopodobniej to właśnie tego dnia zobaczymy oficjalnie ZenWatch 3.

Źródło: Sklep Play (ZenWatch Manager) przez 9to5Google, GizmoChina

Reklama