Asus pracuje nad nowym Chromebookiem Flip? - Tabletowo.pl

Asus pracuje nad nowym Chromebookiem Flip?

Dołącz do dyskusji 0

Laptop czy tablet? Według ostatnich informacji firma Asus pracuje nad Chromebookiem z dotykowym ekranem, któremu blisko byłoby do tabletu.

Pierwszy Chromebook Flip zaprezentowany został rok temu, wzbudzając spore zainteresowanie. To pierwszy laptop typu Chromebook, który posiada również możliwość korzystania zeń jak z tabletu. Teraz, jeżeli wierzyć doniesieniom, firma Asus pracuje nad drugą wersją urządzenia. Ma ono niebawem trafić na rynek.

Co najciekawsze w całej informacji to fakt, że nowy laptop-tablet firmy Asus miałby działać dzięki najnowszemu procesorowi Intela – Skylake. Dałoby mu to duże możliwości. Dla przypomnienia zaznaczmy tylko, że procesory Skylake mają, jeżeli wierzyć pogłoskom, pojawić się w tabletach Surface firmy Microsoft planowanych jeszcze na ten rok.

Podobnie jak swój poprzenik, również Chromebook Flip miałby mieć obracany ekran, który ma oferować również opcje tabletowe. Co oczywiście wymaga dotykowego ekranu, który również miałby być kluczową funkcją Chromebooka Flip 2. Ponadto przypuszcza się, że nowe urządzenie będzie oferowało lepszy ekran oraz większą pojemność. Data premiery jak na razie nie jest znana.

Źródło: Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona