Asus pracuje już nad Androidem 4.2 dla swoich tabletów - Tabletowo.pl

Asus pracuje już nad Androidem 4.2 dla swoich tabletów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus pracuje już nad Androidem 4.2 dla swoich tabletów Asus Plotki / Przecieki

Jak powszechnie wiadomo, od czasu wprowadzenia pierwszego tabletu z rodziny Transformerów, Asusa Eee Pad Transformer TF101, producent dba o użytkowników, zapewniając regularnie aktualizacje wszystkich swoich urządzeń. Choć ostatnimi czasu zaniedbał trochę „pierworodnego”, to właściciele pozostałych modeli nie powinni mieć powodów do narzekań – wszystkie pozostałe mają już wersję 4.1.

Źródłem wszystkich informacji zdaje się być holenderska strona AndroidPlanet. Według niej, najnowsze informacje pochodzą od jednego z przedstawicieli firmy Asus, z którym miał kontaktować się użytkownik Transformera Prime. Konsument dowiedział się o zakończeniu tworzenia aktualizacji dla TF201, choć do momentu możliwości pobrania update’a może jeszcze minąć trochę czasu.

Również inne tablety z serii powinny zatem w niedalekiej przyszłości doczekać się nowej wersji Jelly Bean. Niestety nie spodziewamy się, by urządzenia, które dotychczas nie dostały wersji 4.1, zostały aktualizowane do 4.2. Poczekajmy jednak na oficjalną wiadomość od Asusa, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

Pytanie tylko, czy użytkownicy serii Transformer rzeczywiście oczekują tej aktualizacji? Powszechnie opinie o systemie Android 4.2 są podzielone, niektórzy chwalą, inni krytykują. A jakie jest Wasze zdanie?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona