Asus: pozew Hasbro nie wstrzyma produkcji tabletu Transformer Prime | Tabletowo.pl

Asus: pozew Hasbro nie wstrzyma produkcji tabletu Transformer Prime

Dołącz do dyskusji 0

Któż nie przestraszyłby się gigantycznego robota potrafiącego zamieniać się w kolorową ciężarówkę? Na pewno nie Asus, który, pomimo wytoczonego mu przez Hasbro procesu o podobieństwo w nazwie jego najnowszego tabletu i bohatera popularnego universum Transformers, zapowiedział, że produkcja urządzenia nie zostanie wstrzymana.

Te decydujące słowa padły z ust Changa Wei-Minga, rzecznika firmy Asustek. Wyjaśnił on, że według przeprowadzonej przez koncern wewnętrznej oceny, tablet Transformer Prime nie narusza żadnych patentów, a pozew najprawdopodobniej nie wstrzyma produkcji.

Gwoli przypomnienia, problemy z produkcją Transformera Prime byłyby wielce niepożądaną przeszkodą. Tablet ten uważany jest za największego konkurenta Apple iPada, a to za sprawą bardzo dobrej specyfikacji technicznej, przystępnej ceny i nietypowej budowy, na którą składa się ekran dotykowy i stacja dokująca z fizyczną klawiaturą. Pod maską tabletu Asus Transformer Prime znajdziemy najnowszy czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, system operacyjny Android Honeycomb z rychłą aktualizacją do Ice Cream Sandwich, panoramiczną matrycę Super IPS+ o przekątnej 10,1” oraz rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz aparat 8 Mpix wraz z kamerą internetową 1,2 Mpix.

Jak dobrze wiecie, Asus Transformer Prime jest już w rękach Tabletowo.pl. Już jutro opublikowane zostanie wideo wprowadzające. Nie przegapcie tego!

via Netbook News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona