Asus Polska: Android ICS dla Eee Pad Transformer TF101 w lutym | Tabletowo.pl

Asus Polska: Android ICS dla Eee Pad Transformer TF101 w lutym

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli od momentu premiery Androida 4.0 Ice Cream Sandwich niecierpliwie ściskacie swojego Asusa Eee Pad Transformer TF101 chcąc zmusić go do aktualizacji systemu, nareszcie możecie dać mu odetchnąć. Asus Polska na swojej oficjalnej stronie na Facebooku podzielił się informacją, że tablet otrzyma nową wersję oprogramowania jeszcze w tym miesiącu.

Choć nie podano dokładnej daty udostępnienia aktualizacji, możemy być pewni, że pojawi się ona w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni. Nie jest to dla nas nowa informacja, ponieważ nowa wersja systemu dla tabletu Transformer TF101 zapowiadana była mniej więcej na ten okres. Dobrze jest jednak wiedzieć, że nie wystąpiły żadne opóźnienia (które wcześniej okryły Asusa złą sławą) i wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Odkąd Asus Eee Pad Transformer TF101 zadebiutował na rynku, jego producent zdołał zaprezentować już dwóch jego następców: TF201 i TF700T, a trzeci jest w drodze. Jeżeli z tego powodu jego specyfikacja techniczna nieco zatarła Wam się w pamięci, znajdziecie ją poniżej.

Tablet Asus Eee Pad Transformer TF101 wyposażono w 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2, 1GB pamięci operacyjnej RAM, głośniki stereo, aparat 5 Mpix, kamerę internetową 1,2 Mpix, wyjście miniHDMI, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.0 oraz sprzedawaną oddzielnie (lub w zestawie) stację dokującą z fizyczną klawiaturą i dodatkowym akumulatorem znacznie przedłużającym czas pracy urządzenia.

Do końca miesiąca pozostały jedynie 23 dni. Wytrzymamy!

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona