Asus PF-06 to klawiatura przeznacozna dla serii PadFone? | Tabletowo.pl

Asus PF-06 to klawiatura przeznacozna dla serii PadFone?

Dołącz do dyskusji 0
pf-06_07

Szczerze muszę Wam przyznać, że wizja Asusa PadFone do mnie nie przemawia. Nie widzę sensu w łączeniu tabletu i smartfona. Sam zdecydowanie wolałbym zainwestować w dwa osobne urządzenia lub kupić duży phablet, który miałby 6-7 calowy ekran. Jednak jeśli do tego zestawu byłaby dołączana klawiatura, to musiałbym się jeszcze raz nad tym zastanowić. A właśnie taka klawiatura została ostatnio dostrzeżona w sieci, Asus PF-06.

PadFone jako połączenie smartfona i tabletu nie jest dla mnie interesujący, ale razem z klawiaturą jego sensowność znacząco wzrasta. Asus PF-06 to klawiatura, która ma być przeznaczona do serii PadFone. Według dokumentów w FCC, gdzie została przyłapana, ma się łączyć z tabletem przy pomocy Bluetooth. Będzie ona również mieć wbudowany akumulator o pojemności 4500 mAh, który jednak nie przedłuży nam czasu pracy tabletu.

pf-06_01

Sądzicie, że taka hybryda ma sens, czy może jednak lepiej zainwestować w kilka osobnych urządzeń?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona