ASUS PadFone X na filmie promocyjnym prezentuje się świetnie 17

ASUS PadFone X na filmie promocyjnym prezentuje się świetnie

ASUS PadFone X

Urządzenia Asusa z serii Padfone to połączenie tabletu ze smartfonem. Na rynku niedługo pojawić ma się nowa wersja tej hybrydy o nazwie Padfone X, a już teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się ona na filmie.

Pisaliśmy już o Asus Padfone X i specyfikacji jaką będzie mieć to urządzenie. Teraz wiemy już na pewno co w nim znajdziemy, ale tajemnicą nadal jest dokładna data rynkowego debiutu. CEO Asusa, Jerry Shen obiecał że w drugim kwartale tego roku będzie on dostępny na półkach sklepowych, a jego cena ma być atrakcyjna. Niestety nie znamy na razie żadnych szczegółów. Możemy jednak zobaczyć jak prezentuje się to urządzenie na filmie promocyjnym.

http://youtu.be/kuSaTtLm4CY

Przypomnijmy, że Asus Padfone X będzie wyposażony w 5-calowy ekran FullHD, 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 800 o taktowaniu 2,3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 13-megapikselowy aparat (2 mpix na przednim panelu) oraz baterie o pojemności 2300 mAh. Dodatkowo tablet oferuje nam 9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, 1 mpix aparat oraz baterie o pojemności 4990 mAh. Wszystko pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Źródło