Asus Padfone wyceniony w Wielkiej Brytanii. Jest drogo! (update) - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Padfone wyceniony w Wielkiej Brytanii. Jest drogo! (update)

Tabletowo.pl Asus Padfone wyceniony w Wielkiej Brytanii. Jest drogo! (update) Asus Nowości

Asus Padfone to jedno z najciekawszych urządzeń zaprezentowanych podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Jego nietypowa konstrukcja łączy w sobie cechy trzech urządzeń: smartfonu, tabletu internetowego i netbooka. Specyfikacja Padfone’a również nie pozostawia wiele do życzenia – pod maską będącego mózgiem urządzenia telefonu znajdziemy dwurdzeniowy procesor Qualcomm Smapdragon S4 1,5GHz oraz najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Dla wielu, w tym także dla nas, Asus Padfone jest spełnieniem marzeń: może zastąpić aż trzy urządzenia, co przekłada się na oszczędność cennego miejsca i pieniędzy. Niestety, podczas oficjalnej premiery nie wyjawiono ceny zestawu i przez długi czas pozostawała ona owiana tajemnicą. Do dzisiaj.

W ofercie angielskiego sklepu FlagshipFones pojawił się Asus Padfone w cenie £699.98. Choć zaznaczono, iż nie została oficjalnie potwierdzona przez producenta, daje ogólny obraz jej ostatecznej wersji. Prawie siedemset funtów (ok. 3500 złotych) to bardzo dużo pieniędzy, za które można byłoby kupić Asusa Transformer Pada Prime’a i porządny smartfon, a za resztę nabyć słodkości.

Sklepy internetowe mają to do siebie, że lubią włączać do swojej oferty urządzenia, o których niewiele wiadomo lub których sprzedaż ruszy dopiero za kilka miesięcy. Często zdarza się, iż sprzedawane przez nie tablety i smartfony kosztują więcej niż powinny albo w ogóle nie istnieją. Miejmy nadzieję, że cena za Asusa Padfone’a będzie niższa niż ta w katalogu FlagshipFones; inaczej nie wróżymy temu urządzeniu wielkiego sukcesu.

via SoMobile

UPDATE:

Tekst, którego użyliśmy jako źródła, został zaktualizowany o wieści pochodzące bezpośrednio od Asusa. Przedstawiciel producenta stwierdził, że sklep Flagship Fones nie jest oficjalnym resellerem Asusa, przez co podane przez niego informacje mogą mijać się z prawdą. Dodał także, że producent na chwilę obecną nie określił i nie podał do ogólnej wiadomości ceny Asusa Padfone – dotychczasowe informacje pojawiające się w sieci to wyłącznie plotki i spekulacje. Oficjalnych wieści musimy wyczekiwać od Asusa – te z kolei mają się pojawić już niebawem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona