Asus Padfone jednak z Tegrą 3, zadebiutuje na początku 2012 - Tabletowo.pl

Asus Padfone jednak z Tegrą 3, zadebiutuje na początku 2012

Tabletowo.pl Asus Padfone jednak z Tegrą 3, zadebiutuje na początku 2012 Nowości

Asus Padfone jest jednorożcem rynku tabletów internetowych. To tajemnicze urządzenia często pojawia się w publikowanych przez nas informacjach, lecz tak naprawdę nigdy nie zostało wprowadzone na rynek. Według Nicole Scott z serwisu Netbook News, sytuacja wkrótce ulegnie zmianie. Powołując się na zaufane źródła, kobieta zapewnia, że Asus Padfone zadebiutuje w lutym 2012 roku, podczas tatgów Mobile World Congress w Barcelonie. Co więcej, wbrew wcześniejszym informacjom, mózgiem tego wyjątkowego tabletu będzie najnowocześniejszy, czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, zamiast zapowiadanego Qualcomm Krait S4.

Więcej na temat hybrydowego tabletu Asus Padfone znajdziecie w tym i tym wpisie. Warto podkreślić, że to innowacyjne urządzenie łączy w sobie cechy zaawansowanego technologicznie telefonu komórkowego i 10,1-calowego tabletu internetowego. Czytelnicy zainteresowani zakupem Asus Transformer Prime’a będą musieli przysiąść i zastanowić się nad swoją decyzją jeszcze raz; Asus Padfone może zawojować rynek.

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona