Reklama
asus padfone infinity

Asus Padfone Infinity T004 ze Snapdragonem 800 2,2GHz?

Jeśli miałabym wymieniać swojego smartfona na coś nowszego, zastanawiałabym się nad trzema modelami: HTC One, Sony Xperia Z i Asus Padfone Infinity. Niestety, ostatni z nich jest u nas dość trudno dostępny – warto przypomnieć, że nie można go znaleźć w oficjalnej, polskiej dystrybucji, ale są oczywiście na to sposoby. Padfone’ów w ofercie tajwańskiego koncernu jest już kilka: pierwsza generacja, która – moim zdaniem – nie była zbyt udana, Padfone 2 oraz Padfone Infinity. Wiele wskazuje na to, że do tego grona wkrótce dołączy odświeżony Padfone Infinity, o oznaczeniu kodowym T004, na którego pokładzie znajdziemy inny, w stosunku do poprzednika, procesor.

Reklama

Aktualnie dostępny w sprzedaży Padfone Infinity pracuje dzięki czterordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,7GHz. Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, że w benchmarku AnTuTu można znaleźć wyniki uzyskane przez Asusa Padfone Infinity, ale z inną jednostką centralną, mianowicie Qualcomm Snadpragon 800 o taktowaniu 2,2GHz. Uzyskany przez niego wynik to 33900 punktów.

Dziś do układanki możemy dołożyć informacje pochodzące z NCC, gdzie pojawił się Asus T004. Urządzenie to oferuje GSM/WCDMA, GPS, Bluetooth, WiFi i NFC. Wiele więc wskazuje na to, że oba przecieki można ze sobą połączyć, a co za tym idzie – prawdopodobnie nadchodzi Asus Padfone Infinity z lepszym procesorem.

Najbliższą okazję do zaprezentowania światu nowych urządzeń, Asus będzie miał podczas targów IFA 2013 w Berlinie – na początku września.

źródło