Asus Padfone E z Dual SIM, ekranem 4,7", Snapdragonem 400 i aparatem 13 Mpix - Tabletowo.pl

Asus Padfone E z Dual SIM, ekranem 4,7″, Snapdragonem 400 i aparatem 13 Mpix

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Padfone E z Dual SIM, ekranem 4,7", Snapdragonem 400 i aparatem 13 Mpix Asus Nowości

Coraz trudniej połapać się w przedstawicielach konkretnej serii urządzeń danego producenta, nawet, jeśli na bieżąco śledzi się kolejne nowości. Podobna sytuacja ma miejsce w serii Padfone od Asusa. Na targach technologicznych w ciągu ostatnich miesięcy poznaliśmy sporo produktów, z których niestety żaden nie trafił do sprzedaży w Polsce (tu można było dostać w oficjalnej dystrybucji jedynie Padfone’a pierwszej generacji). Dziś tajwański koncern rozszerzył swoje portfolio o kolejny produkt: Asusa Padfone E.

Jak na członka serii Padfone przystało, mamy do czynienia z pełnoprawnym smartfonem z ekranem Super IPS o przekątnej 4,7″, który możemy wsunąć we wnękę znajdującą się z tyłu 10,1-calowego wyświetlacza (należy pamiętać, że bez smartfona większa część zestawu nie działa). Rozdzielczość obu ekranów do najwyższych nie należy: 1280 x 800 pikseli.

Padfone E działa dzięki czetrordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 400 (Cortex A7) o częstotliwości taktowania 1,4GHz z Adreno 305, natomiast systemem operacyjnym jest z całą pewnością system Android, ale nie wiadomo z której wersji. Od swoich poprzedników różni się obecnością dwóch slotów kart SIM, czyli technologii dual SIM.

Pozostałe parametry modelu zawierają przede wszystkim aparat o rozdzielczości 13 Mpix, 1GB RAM, Bluetooth 4.0, WiFi, 16GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 1280 mAh (w stacji dokującej jest jeszcze drugi – 5000 mAh).

Asus Padfone E trafi do sprzedaży w pierwszej kolejności na rynku tajwańskim i będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Jego koszt to, w przeliczeniu, ok. 410 euro.

Tabletowo.pl Asus Padfone E z Dual SIM, ekranem 4,7", Snapdragonem 400 i aparatem 13 Mpix Asus Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona