Asus Padfone 2 - streaming z konferencji (16.10.2012, 11:00) - Tabletowo.pl

Asus Padfone 2 – streaming z konferencji (16.10.2012, 11:00)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Padfone 2 - streaming z konferencji (16.10.2012, 11:00) Asus Nowości

Chyba wszystkie osoby interesujące się trendami panującymi na rynku tabletów internetowych są zainteresowane tym, co ciekawego zaprezentuje Asus 16 października w Mediolanie. W sumie o urządzeniu, które mamy poznać we Włoszech, wiemy już prawie wszystko – aczkolwiek nieoficjalnie. Będzie to oczywiście Asus Padfone 2, którego parametry techniczne i zdjęcia przeciekły do sieci w ostatnich dniach.

Jeśli chcecie śledzić na żywo relację ze wspomnianej konferencji, będziecie mieli taką możliwość także u nas, na Tabletowo.pl. Poniżej znajdziecie okno, w którym 16 października (tj. wtorek) o godzinie 11:00 rozpocznie się streaming z Mediolanu.

Tymczasem warto przyjrzeć się liście danych technicznych, które dotychczas uważaliśmy za bardzo prawdopodobne i mamy nadzieję, że ostatecznie zostaną potwierdzone jako oficjalne. Asus Padfone 2 ma być 4,7-calowym smartfonem z ekranem Super IPS+ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, pracującym pod kontrolą Androida Jelly Bean, dzięki czterordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon S4 o częstotliwości taktowania 1,5GHz. Urządzenie ma zostać wyposażone w aparat o rozdzielczości 13 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix, 2GB RAM oraz akumulator o pojemności 2140 mAh.

Więcej dowiemy się już w trakcie konferencji prasowej Asusa w Mediolanie – 16 października o godzinie 11:00. Poniżej znajdziecie zapis wideo bezpośrednio z Włoch:

Przy okazji warto przypomnieć, że Asus Padfone 2 ma trafić do sprzedaży w Polsce już w grudniu, o czym pisaliśmy w tym wpisie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona