Asus opóźnia premierę Taichi - Tabletowo.pl

Asus opóźnia premierę Taichi

Tabletowo.pl Asus opóźnia premierę Taichi Asus Nowości

Asusa Taichi miałam okazję bliżej poznać podczas konferencji Asusa, która odbyła się pod koniec ubiegłego miesiąca z racji premiery sprzętu z Windows 8. I choć nazwałam go wtedy „bajerem z dwustronnym ekranem dla bogaczy„, uważam, że jest interesującym sprzętem, obok którego nie można przejść obojętnie. Okazuje się jednak, że będzie trzeba – przynajmniej przez jakiś czas. A na pewno w Ameryce. Tajwański koncern postanowił opóźnić premierę Asusa Taichi w Stanach Zjednoczonych.

Od jakiegoś czasu urządzenie było dostępne w przedsprzedaży w takich amerykańskich sklepach, jak Amazon, Newegg and TigerDirect. Obecnie możliwość składania zamówień została anulowana, a dostępność modelu określona jako „out of stock”.

Jeden z przedstawicieli Asusa powiedział IDG News, że sprzedaż modelu w Stanach może się rozpocząć w grudniu, ale istnieje prawdopodobieństwo, że data ta kolejny raz ulegnie zmianie. Co ważne i ciekawe – żaden powód takiego stanu rzeczy nie został ujawniony. Jako ciekawostkę warto dodać, że kanadyjskie sklepy przygotowują się do premiery Taichi na 30. stycznia. Ciekawe kiedy w takim razie dotrze do Polski…

Asus Taichi to mobilny sprzęt pracujący w oparciu o Windows 8, który posiada dwustronny ekran. Ultrabook i tablet w jednym. Sprzedawany będzie w dwóch wersjach: Taichi 21 DH51 z Core i5 i SSD 128GB oraz Taichi 21 DH71 z Core i7 i SSD 256GB. Więcej na jego temat możecie przeczytać pod tym adresem. Tam również znajdziecie galerię zdjęć modelu.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona