Asus miał rację, Hasbro nie zagrozi tabletowi Transformer Prime - Tabletowo.pl

Asus miał rację, Hasbro nie zagrozi tabletowi Transformer Prime

Tabletowo.pl Asus miał rację, Hasbro nie zagrozi tabletowi Transformer Prime Asus Ciekawostki Nowości

Pod koniec ubiegłego roku (jak ten czas mija…) informowaliśmy Was o zakusach produkującej zabawki firmy Hasbro na markę Transformer Prime, z którą nierozerwalnie związany jest najnowszy tablet Asusa z czterordzeniowym układem Nvidia Tegra 3 i stacją dokującą. Już wtedy Chang Wei-Ming, rzecznik prasowy tajwańskiego koncernu, twardo postanowił, że produkcja urządzenia nie zostanie wstrzymana. Miał rację.

Po trwającym kilka miesięcy procesie, amerykański sędzia jednoznacznie stwierdził, że wniesiony przez Hasbro pozew jest bezpodstawny i nie potrafi dostrzec podobieństwa pomiędzy animowaną postacią Optimus Prime oraz tabletem Transformer Prime. Jak donosi serwis SlashGear, Asusowi w wygranej pomógł fakt, iż Transformer Prime rzeczywiście dokonuje transformacji (tablet-laptop), co w pełni uzasadnia jego nazwę.

Na koniec ciekawostka statystyczna. Jesteście ciekawi, ile sztuk tabletu Asus Transformer Prime zamówiono w przedsprzedaży? Dwa tysiące. Jest to stan na dzień 24 lutego i nie bierze pod uwagę zamówień składanych przez sklepy na kolejne dwa miesiące, które szacuje się na około 80 000. Nie jest to wiele, szczególnie w porównaniu z rekordowym wynikiem sprzedaży nowego iPada (trzy miliony w premierowy weekend).

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona