Asus MeMO Pad HD 7 w nowej wersji: z dual SIM i Snapdragonem 400 zamiast MediaTeka MT8125 - Tabletowo.pl

Asus MeMO Pad HD 7 w nowej wersji: z dual SIM i Snapdragonem 400 zamiast MediaTeka MT8125

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus MeMO Pad HD 7 w nowej wersji: z dual SIM i Snapdragonem 400 zamiast MediaTeka MT8125 Asus Nowości

Jeśli zastanawialiście się czym jest urządzenie o oznaczeniu kodowym Asus K00S, które jakiś czas temu pojawiło się nieoficjalnie w sieci i twierdzono, że ma być kolejnym produktem z rodziny Fonepad, mam dla Was dobrą wiadomość. Dziś bowiem nadeszło rozwiązanie tej zagadki. Jak informują zagraniczne źródła, sprzętem tym jest Asus MeMO Pad HD 7 z dual SIM, czyli wersja całkiem popularnego i dobrego tabletu, przeznaczona na chiński rynek.

MeMO Pad HD 7 jest jedną z ciekawszych 7-calowych propozycji dostępnych w sprzedaży. Powiększenie jego listy parametrów technicznych o dodatkowy slot kart SIM (oba 3G, nie LTE) sprawia, że model ten staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Tym bardziej, że zmianie, w stosunku do jednokartowej edycji urządzenia, uległa jednostka centralna. Nie znajdziemy tu już bowiem czterordzeniowego MediaTeka MT8125 1,2GHz, a czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 400 o częstotliwości taktowania 1,2GHz.

Wśród parametrów technicznych modelu znajdziemy 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 5 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, Bluetooth 4.0, WiFi, 1GB RAM oraz pamięć wewnętrzną wynoszącą 4GB lub 8GB (zrezygnowano z wersji z 16GB w celu możliwości zaoferowania atrakcyjnej ceny), którą można rozszerzyć o slot kart microSD. Całość pracuje w oparciu o Androida w wersji 4.3 Jelly Bean.

Dwukartowego Asusa MeMO Pad HD 7 w Chinach wyceniono na równowartość 215 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona