Asus MeMo Pad 8 wkrótce w sprzedaży za 249 euro - Tabletowo.pl

Asus MeMo Pad 8 wkrótce w sprzedaży za 249 euro

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus MeMo Pad 8 wkrótce w sprzedaży za 249 euro Asus Nowości

Asus MeMo Pad 8 jest jedną z nowości tajwańskiego koncernu, które zaprezentowane zostały podczas targów IFA 2013 w Berlinie. Od tego czasu minęło ledwie kilkanaście dni, a już znamy więcej szczegółów dotyczących dostępności urządzenia w sprzedaży oraz jego ceny. Potwierdzają się wcześniejsze informacje na ten temat.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się wstępne wieści, że MeMo Pad 8 we Włoszech ma kosztować 249 euro. Dziś poznaliśmy kolejne informacje w tej sprawie – tym razem pochodzące z Niemiec, w dodatku bezpośrednio od producenta – z informacji prasowej. U naszych zachodnich sąsiadów urządzenie to będzie dostępne za tą samą kwotę – 249 euro. Tym samym potwierdziła się cena produktu. Ciekawe jaka będzie w Polsce… Obstawiamy?

MeMo Pad 8 tak naprawdę niewiele różni się od swojego starszego brata, Memo Pad 7 HD, który zbiera bardzo dobre opinie za stosunek parametrów i jakości wykonania do ceny – największą rolę odgrywa tu zwiększona o cal przekątna i… cena, która jest wyższa o 100 euro (MeMo Pad 7 HD kosztuje 149 euro).

Przypomnę jeszcze jakie parametry oferuje Asus MeMo Pad 8. Jest to tablet wyposażony w ekran IPS o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz oraz Androida w wersji 4.2 Jelly Bean. Do naszej dyspozycji oddany został aparat 5 Mpix, kamerka 1,2 Mpix, slot kart microSD, 16GB pamięci, 1GB RAM, Bluetooth oraz akumulator o pojemności 3950 mAh. Wiele wskazuje na to, że nie posiada GPS.

Asus MeMo Pad 8 ma trafić do sprzedaży w październiku. Kiedy w Polsce? Tego, póki co, nie wiemy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona