Asus MeMo Pad 7 HD zaktualizowany do Androida 4.2.2 - Tabletowo.pl

Asus MeMo Pad 7 HD zaktualizowany do Androida 4.2.2

Dołącz do dyskusji 0

Asus MeMo Pad HD 7 jest jednym z najciekawszych tabletów oferowanych przez wielu producentów w sprzedaży, których cena nie przekracza 700 złotych. Mimo tego, że tajwański koncern w swoim portfolio ma mnóstwo sprzętu (również dwie generacje modelu Nexus 7), nie zapomina o dostępnym od kilku miesięcy w sprzedaży MeMo Pad HD 7. Pierwsi użytkownicy modelu otrzymali dziś możliwość aktualizacji do Androida 4.2.2 Jelly Bean.

Póki co oficjalna lista zmian i nowości wprowadzonych przez Asusa wraz z tą wersją systemu nie została opublikowana. W sieci jednak pojawiły się już pierwsze wrażenia użytkowników, którzy mogli zaktualizować swoje urządzenia. Z ich relacji wynika, że aktualizacja waży 120MB i wprowadza przede wszystkim możliwość tworzenia kont użytkowników (wcześniej MeMo Pad HD 7 tego nie oferował). Oprócz tego miała zostać udoskonalona klawiatura i sposób wprowadzania tekstu, sprzęt miał dostać skrzydeł (znacznie przyśpieszyć) i wprowadzić potrzebne poprawki występujących wcześniej błędów.

Jako pierwsi możliwość aktualizacji MeMo Pad HD 7 do Androida 4.2.2 Jelly Bean otrzymali użytkownicy z Niemiec. Wiele jednak wskazuje na to, że nowsza wersja systemu wkrótce będzie dostępna również w innych krajach. Dajcie znać, jeśli Wasze urządzenia zasygnalizują jej obecność.

Aktualnie cena Asusa MeMo Pad HD 7 zaczyna się od 669 złotych. Jego recenzję, jeszcze na Androidzie 4.2.1, możecie przeczytać pod tym adresem.

Tabletowo.pl Asus MeMo Pad 7 HD zaktualizowany do Androida 4.2.2 Asus Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona