Asus kusi nowymi urządzeniami z Windows 8 na MWC 2013 - Tabletowo.pl
Ważne

Asus kusi nowymi urządzeniami z Windows 8 na MWC 2013

Tabletowo.pl Asus kusi nowymi urządzeniami z Windows 8 na MWC 2013 Asus Plotki / Przecieki

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na nadchodzących targach Mobile World Congress 2013 w Barcelonie (25-28 lutego) Asus zaprezentuje nowe tablety i hybrydy z systemem Windows 8. Sugeruje to zaproszenie, które wylądowało w skrzynkach e-mailowych wielu dziennikarzy i blogerów. Jak widzicie, przedstawione na nim ikony symbolizujące aplikacje, usługi i funkcje zostały ułożone w kształt cyfry 8.

Skojarzenie jest oczywiste: 8, ponieważ urządzenia będą pracowały pod kontrolą systemu Windows 8. Istnieje także druga możliwość – że Asus zaprezentuje aż 8 nowości – ale jest ona dosyć nieprawdopodobna. Rzucający się w oczy napis „In search of incredible” umieszczony na zaproszeniu podpowiada, że tajwański producent ma w rękawie kilka asów o sporej mocy. Założenie, że będą to tablety i hybrydy z najnowszymi układami Intela wydaje się oczywiste. O procesorach Clover Trail i Bay Trail-T słyszy się wiele dobrego, ale premiera rynkowa fizycznego, produkowanego masowo sprzętu weń wyposażonego jeszcze nie miała miejsca.

Jeśli chodzi o nasze oczekiwania, chcielibyśmy, aby Asus wyszedł na przeciw potrzebom klientów i wprowadził do swojego portfolio urządzenie z Windows 8, ale o cenie niższej niż kilkaset dolarów. Co powiedzielibyście na porządną hybrydę z 10-calowym ekranem, Windows 8 RT i Tegrą 3 za 300 dolarów? Ponoć taki pułap cenowy jest możliwy; nim Microsoft Surface RT zadebiutował na rynku, plotki mówiły, że będzie to model budżetowy i atrakcyjny dla szerokiej grupy odbiorców o różnych możliwościach finansowych.

Oprócz tańszego sprzętu z Windows 8, spodziewamy się prezentacji tabletów MeMo MSQK001 i MSQK0W z Androidem. Oba urządzenia niedawno odwiedziły amerykańską komisję FCC, ale niewiele o nich wiemy.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona