Asus kusi kolorowymi etui dla tabletu Google Nexus 7 - Tabletowo.pl

Asus kusi kolorowymi etui dla tabletu Google Nexus 7

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Asus kusi kolorowymi etui dla tabletu Google Nexus 7 Akcesoria Asus Nowości

Jeżeli planujecie zakup tabletu Nexus 7 (przez siostrę brata wujka siostry stryjka mieszkającą w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii) i jesteście osobami, które dbają o najwyższe bezpieczeństwo swoich gadżetów, ucieszy Was informacja, że Asus zamierza wprowadzić na rynek zestaw kolorowych etui dla zaprojektowanej przez siebie flagowej „dachówki” Google.

Informacja o nich pojawiła się w serwisie społecznościowym Twitter i nie zdradza wiele. Wiadomo, że akcesoria będą dostępne w przynajmniej sześciu kolorach, a na ich konstrukcję złoży się etui właściwe chroniące i tak gumowany tył urządzenia oraz okładka zabezpieczająca ekran przez rozbiciem lub zarysowaniem. Coś na wzór nowego Smart Case od Apple. Póki co, cena kolorowych etui dla Nexusa 7 pozostaje owiana mgłą tajemnicy rodem z „Psa Baskerville’ów” Arthura Conan Doyle’a. Biorąc pod uwagę fakt, że tablet Google’a kosztuje niecałe 200 dolarów, szacuję, że akcesorium zostanie wycenione na około 20.

Skoro o tablecie mowa, warto przypomnieć jego specyfikację. Google Nexus 7 jest urządzeniem wyposażonym w 7-calowy ekran dotykowy IPS o rozdzielczości 1280 x 600 pikseli, czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3, 1GB RAM oraz system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona